POPRZEDNIE EDYCJE

SPONSOR GŁÓWNY

SPONSORZY

PARTNERZY MERYTORYCZNI:

PATRONAT:

PATRONAT MEDIALNY:

ORGANIZATOR:

PARTNER ORGANIZACYJNY:

Uczestnicy

Lp. Nazwisko i imię Firma/Instytucja/Urząd
1 Almińana Jaime Camps Embassy of Spain in Warsaw/Office for Economic and Commercial Affairs
2 Andrychowicz Jakub Polskie Sieci Elektroenergetyczne S.A.
3 Andrzejewski Łukasz Siemens Wind Power Sp. z o.o.
4 Angenend Christian nkt cables GmbH & Co KG
5 Balan Boris Northland Power
6 Bałachowski Lech Politechnika Gdańska
7 Barańska Dominika Polska Grupa Odlewnicza S.A.
8 Barcikowska Anna PGE Energia Odnawialna S.A.
9 Batura Mariusz PUP GOTECH Sp. z o.o.
10 Baudler Bartłomiej Kersten Europe Sp. z o.o.
11 Bednarska Monika Stowarzyszenie Konsultantów Ocen Środowiskowych
12 Berry Francois AXYS Technologies
13 Bętkowski Wojciech ILF Consulting Engineers Polska Sp. z o.o.
14 Biderman Bartosz Fundacja na rzecz Energetyki Zrównoważonej
15 Biegaj Justyna SMDI Doradztwo Inwestycyjne Sp. z o.o.
16 Boeker Cord Siemens Wind Power
17 Bojanowska Beata SMDI Doradztwo Inwestycyjne Sp. z o.o.
18 Brown Colin Vattenfall Wind Power Ltd
19 Brzoska Bartosz C&C Partners Sp z o.o.
20 Brzoska Szymon Hyperbaric Consult A/S
21 Budzyński Jakub Polskie Towarzystwo Morskiej Energetyki Wiatrowej
22 Bugge Marie DONG Energy
23 Buimister Ludmiła Stocznia Gdańsk S.A., GSG Towers Sp. z o.o.
24 Buysch Arno Dr. E.ON Climate & Renewables GmbH
25 Chaves-Schwinteck Patricia UL International GmbH
26 Clausen Jens Brink Geo
27 Cwilewicz Agnieszka Urząd Morski w Gdyni
28 Czarnecki Artur innogy SE
29 Dawidziuk Paweł Siemens
30 Dąbrowski Jakub Linklaters C. Wiśniewski i Wspólnicy Sp. k.
31 Derski Bartłomiej Wysokie Napięcie
32 Dickinson Martyn Ultra Electronics
33 Dr. Knütel Christian Hogan Lovells International LLP
34 Drozd Karolina K2 Management A/S
35 Duda Radosław Salzgitter Mannesmann Stahlhandel Sp. z o.o.
36 Dudziński Piotr Ambasada Królestwa Norwegii
37 Dujczyński Bartłomiej Polenergia S.A.
38 Duzy Michael SeaRenergy Offshore Holding GmbH & Cie. KG
39 Dybczak Sławomir TELE-FONIKA Kable S.A.
40 Dybowski Jarosław Vattenfall
41 Dynowski Piotr Dynpap Sp. z o.o.
42 Dziadul Piotr PSSE Media Operator Sp. z o.o.
43 Dziura Andrzej Kancelaria Radców Prawnych Otawski Dziura Jędrzejewski Garbarczyk Sp. P.
44 Fajerska Adrianna Cohn & Wolfe
45 Falkowska Agnieszka Bank Gospodarstwa Krajowego
46 Farys Donata Fundacja na rzecz Energetyki Zrównoważonej
47 Figiel Patryk Linklaters C. Wiśniewski i Wspólnicy Sp. k.
48 Frankowski Zbigniew Państwowy Instytut Geologiczny - Państwowy Instytut Badawczy
49 Freygang Maxi SeaRenergy Offshore Holding GmbH & Cie. KG
50 Furmańczyk Tomasz Regionalne Biuro Gospodarki Przestrzennej Województwa Zachodniopomorskiego w Szczecinie
51 Gabryś Aleksander EY
52 Gajewski Dominik Konfederacja Lewiatan
53 Gajewski Juliusz Instytut Morski w Gdańsku
54 Gajewski Lucjan Instytut Morski w Gdańsku
55 Gajowiecki Janusz Polskie Stowarzyszenie Energetyki Wiatrowej
56 Gauntt Alex Siem Offshore Contractors GmbH
57 Gerigk Łukasz Stocznia Remontowa "Nauta" S.A.
58 Gębka Wiesław Wójt Gminy Choczewo
59 Gierada Sławomir PSE S.A.
60 Gołub Ireneusz Elektromontaż Wschód sp. z o.o.
61 Gortatowski Jan MIGOR CAD-FEM Jan Gortatowski
62 Graham Gary Prysmian Powerlink
63 Gryglas Zbigniew Poseł na Sejm RP
64 Grzelak Łukasz Pracownia Projektowa Enspro sp. z o.o.
65 Guzik Beata Pharumlegal
66 Hambura Jan ST3 Offshore s.p. z o.o.
67 Hanson Lance Nicholas Horizon Geosciences Limited
68 Hayes Stephen EGS (International) Ltd
69 Jaworski Dawid Energomontaż Północ GdyniaS.A
70 Jazgar Maciej nkt cables GmbH & Co KG
71 Jegliński Wojciech Państwowy Instytut Geologiczny - Państwowy Instytut Badawczy
72 Jeleniewski Maciej Urząd Morski Słupsk
73 Jenkins Deborah EGS (International) Ltd
74 Jost Herbert DEME Concessions NV
75 Jurak Roman Inspektorat Marynarki Wojennej Dowództwo Generalne RSZ
76 Kamieński Zbigniew
77 Karlikowska Magdalena Fundacja na rzecz Energetyki Zrównoważonej
78 Kawicki Artur Operator Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A.
79 Kazimierski Grzegorz Senvion Polska Sp. z o.o.
80 Klawiter Jan Poseł na Sejm RP
81 Kleina Kazimierz Senator RP
82 Klingele Michael BarMarTech
83 Kłossowski Eryk Polskie Sieci Elektroenergetyczne S.A.
84 Koesters Markus E.ON Climate & Renewables GmbH
85 Kolberg Henrik ONP Management GmbH
86 Kołodziejczyk Michał Jerzy Statoil
87 Kopczyk Maciej Centralne Laboratorium Akumulatorów i Ogniw
88 Kopczyński Jacek MS Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A.
89 Kosiński Jacek Kurzyński, Kosiński, Łyszyk i Wspólnicy
90 Kostrzewa Kacper EDP Renewables Polska Sp. z o.o.
91 Kotuniak Włodzimierz Urząd Morski Słupsk
92 Kowalski Wojciech Morska Agencja Gdynia Sp. z o.o.
93 Kramarska Regina Państwowy Instytut Geologiczny - Państwowy Instytut Badawczy
94 Kramek Rafał windhunter - serwis sp. z o. o.
95 Krawczyńska-Nowak Anna Agencja Rozwoju Przemysłu S.A.
96 Krokstad J?rgen Fugro Norway AS
97 Krupp Thilo German Offshore Wind Energy Foundation
98 Krzesiński Maciej Maritime Technology Centre Foundation
99 Krzywiec Piotr Instytut Nauk Geologicznych PAN
100 Kulczycka Daria Konfederacja Lewiatan
101 Kuros Paweł EDP Renewables Polska Sp. z o.o.
102 Kwiatkowski Jan DHI Polska Sp. z o.o.
103 Kwiatos Lucyna PGE Energia Odnawialna S.A.
104 Laska Liwiusz Kancelaria Adwokacka Liwiusz Laska
105 Leśnik Mikołaj Akuo Energy Polska
106 Lewicki Arkadiusz Związek Banków Polskich
107 Lewicki Robert Heli Invest Sp. z o.o.
108 Liberak Jacek Van Oord Offshore Wind Projects B.V.
109 Lisowski Maciej CRIST S.A.
110 Los Marek ST3 Offshore s.p. z o.o.
111 Lucke Irina EWE Offshore Service & Solutions GmbH
112 Machnikowski Ryszard Ryszard Machnikowski Partner Baltex Energia i Górnictwo Morskie SA SKA Gdynia
113 Macias Robert innogy Renewables Polska Sp. z o.o.
114 Mackeprang Jürgen Deutsche Offshore Consult GmbH; BalMarTech
115 Madej Magdalena Fundacja na rzecz Energetyki Zrównoważonej
116 Madsen Michael Hyperbaric Consult A/S
117 Mahler Florian Clifford Chance
118 Majer Edyta Państwowy Instytut Geologiczny - Państwowy Instytut Badawczy
119 Majewski Maciej Polskie LNG S.A.
120 Makowska Danuta Regionalna Dyrekcja Ochrony Środowiska w Gdańsku
121 Makowska Joanna Ministertstwo Środowiska, Departament Nadzoru Geologicznego
122 Mandrek Sławomir Global Maritime Sp. z o.o.
123 Marciniak Tomasz Partner McKinsey & Company Poland Sp. z o.o.
124 Matwiej Piotr Związek Banków Polskich
125 Meinolf Otto Scottish Development International
126 Mertens Geeraard C-Wind Polska (Power@Sea)
127 Metzler Vincent EBI
128 Michalski Andrzej Electrum Sp. z o.o.
129 Michalski Michał Polenergia S.A.
130 Michał Niedźwiecki Security Consulting And Training Mariusz Pakieła
131 Mikkelsen Ole Egberg Ambasador Królestwa Danii
132 Mirek Piotr TELE-FONIKA Kable S.A.
133 Morton Aleksandra Roxtec Poland Sp. z o.o.
134 Müller Holger AMBAU GmbH
135 Murawski Radosław Ministerstwo Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej, Departament Gospodarki Morskiej
136 Naskręt Alfred Szkoła Morska w Gdyni
137 Nehrebecki Andrzej
138 Nicolaas Ponder Anika IKEM - Institut für Klimaschutz, Energie und Mobilität
139 Nocoń Jakub Lotos Petrobaltic S.A.
140 Noordeloos Niels Offshore Project Support
141 Okrasa Grzegorz ABB Sp. z o.o.
142 Okrągły Katarzyna Linklaters C. Wiśniewski i Wspólnicy Sp. k.
143 O'Reilly Thomas Vattenfall
144 Orzechowski Tomasz FAST SA
145 Ostrowski Szymon Państwowy Instytut Geologiczny - Państwowy Instytut Badawczy
146 Otawski Piotr Kancelaria Radców Prawnych Otawski Dziura Jędrzejewski Garbarczyk Sp. P.
147 Pakieła Mariusz Security Consulting And Training Mariusz Pakieła
148 Pancer Barbara Hogan Lovells International LLP
149 Piekarski Michał Baker & McKenzie Krzyżowski i Wspólnicy Sp. k.
150 Pietrzak Karolina Carneades
151 Piotrowicz Łukasz SMDI Doradztwo Inwestycyjne Sp. z o.o.
152 Płotka Tomasz StoGda Ship Design & Engineering Sp. zo.o.
153 Porzuczek Marta Polenergia S.A.
154 Pretty Alex Gardline Geosurvey
155 Przybylski Paweł Siemens Wind Power
156 Psuty Iwona Morski Instytut Rybacki - Państwowy Instytut Badawczy
157 Puacz Paweł Clifford Chance
158 Ramczykowski Michał Europejski Instytut Miedzi
159 Regnier Mathias Leosphere
160 Rehm Matthias Ambasada Niemiec w Warszawie
161 Rizk Thomas Ambasada Królestwa Danii
162 Roberts Richard M. Shibolet & Co.
163 Rogge Florenz Dr. ONP Management GmbH
164 Rogoyska-Wieczorek Marta MARS Shipyards and Offshore
165 Roszak Marek DNV GL
166 Rozenbaum Kacper McKinsey & Company Poland Sp. z o.o.
167 Różański Grzegorz CRIST S.A.
168 Rudzik Katarzyna Ambiens sp. z o.o.
169 Rybałtowska-Gańko Anna Polskie Sieci Elektroenergetyczne S.A.
170 Rytlewski Paweł Enea Wytwarzanie Sp. z o.o.
171 Rzepecka Joanna Polskie Towarzystwo Morskiej Energetyki Wiatrowej
172 Sak Jacek PGE Energia Odnawialna S.A.
173 Sapalski Paweł Salzgitter Mannesmann Stahlhandel Sp. z o.o.
174 Sawulski Jakub Instytut Badań Strukturalnych
175 Schadewaldt Tobias EWE Offshore Service & Solutions GmbH
176 Schneider Udo Green Giraffe (GGEB) GmbH
177 Sekściński Arkadiusz PGE Energia Odnawialna S.A.
178 Sikorski Łukasz DNV GL
179 Sikorski Sławomir ENERGYMORE Consulting Slawomir Sikorski
180 Skoczylas Wojciech TELE-FONIKA Kable S.A.
181 Sokołowska Marta Państwowy Instytut Geologiczny - Państwowy Instytut Badawczy
182 Sokołowski Jarosław ABB Sp. z o.o.
183 S?rensen Mikael Kamp DHI
184 Sosnowska Katarzyna Baker & McKenzie Krzyżowski i Wspólnicy Sp. k.
185 Sowiński Marcin Polenergia S.A.
186 Speht Robert UL DEWI AWS Truepower
187 Staniłko Jan Ministerstwo Rozwoju, Departament Innowacji
188 Stankiewicz Robert THPR
189 Stelmaszyk - Świerczyńska Anna Urząd Morski w Gdyni
190 Stempfle Irsi Fred. Olsen Windcarrier GmbH
191 Stopierzyński Krzysztof Komisja Kwalifikacyjna dla Nurków
192 Stridbeak Urlik DONG Energy
193 Stryjecki Maciej Grupa Doradcza SMDI
194 Szczudło Aleksandra PGE Energia Odnawialna S.A.
195 Szelągowski Ryszard Departament Strategii Rozwoju Ministerstwo Rozwoju
196 Szewczenko Sławomir Polskie Sieci Elektroenergetyczne S.A.
197 Szkutnik Danuta Instytut Oceanologii Polskiej Akademii Nauk
198 Szmytkiewicz Piotr Instytut Budownictwa Wodnego PAN
199 Szrajner Agnieszka Ministerstwo Energii, Departament Energii Odnawialnej
200 Szyca Zbigniew NED-Project Sp. z o.o.
201 Szydłowski Łukasz Instytut Morski w Gdańsku
202 Świątkowski Tomasz StoGda Ship Design & Engineering Sp. z o.o.
203 Świtoń Magdalena Baltic Trade and Invest Sp. z o.o.
204 Tanasa Andreea European Commission, Directorate General for Energy
205 Targosz Roman Europejski Instytut Miedzi Sp. z o.o.
206 Tauzowski Marceli DNV GL
207 Tetard Pierre-Antoine DONG Energy
208 Tokarczuk Antoni ENEA Wytwarzanie Sp. z o.o.
209 Tokarz Michał Geo Ingenieurservice Polska Sp. z o.o.; BalMarTech
210 Trochimczuk Arsen Baltex Energia i Górnictwo Morskie S.A. Sp. K-A
211 Trunin Mikołaj Invest in Pomerania / Agencja Rozwoju Pomorza
212 Twardowski Mieczysław BALTEX Energia i Górnictwo Morskie S.A. S.K-A
213 Urbanowska Ewa GAMESA Energia Polska Sp. z o.o.
214 Valancius Vaidas UAB Garant Diving
215 van Aurich Richard SHL Contracting Germany GmbH
216 van de Brug Edwin Van Oord Offshore Wind Projects B.V.
217 van der Pols Leo ABB HV Cable
218 van Schooten Bart Boskalis Offshore International
219 Vollrath Jan Siemens Wind Power
220 von Wieding Bernd Baltic Trade and Invest Sp. z o.o.
221 Wajer Jarosław partner EY
222 Weber Clement Green Giraffe (GGEB) GmbH
223 Wegner Piotr Polskie Ratownictwo Okrętowe sp. z o.o.
224 Weij Klaas Glomar Offshore
225 Weiner Paweł MEWO S.A.
226 Wiland Anna Rothschild Polska sp. z o.o.
227 Witczyk Janusz Sunny Horizon
228 Witkowski Łukasz EDP Renewables Polska Sp. z o.o.
229 Witoński Mariusz Polskie Towarzystwo Morskiej Energetyki Wiatrowej
230 Wnuczyński Jakub GSG Towers Sp. z o.o.
231 Wojciech Zeller Security Consulting And Training Mariusz Pakieła
232 Wójcik Mariusz Fundacja na rzecz Energetyki Zrównoważonej
233 Wujek Katarzyna Polska Grupa Odlewnicza S.A.
234 Zając Natalia Ministerstwo Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej, Departament Gospodarki Morskiej
235 Zajdler Robert Zajdler Energy Lawyers&Consultants
236 Zbijewski Kamil General Electric Poland Sp. z o.o.
237 Zdybicki Artur DELTA Capital Group Sp. z o.o.
238 Ziółkowski Mariusz CEZ Group
239 Zwiercan Małgorzata Poseł na Sejm RP
240 Zyska Krzysztof Urząd Lotnictwa Cywilnego
241 Żal Piotr Siltec sp. z o.o.
242 Żeglarski Piotr Siem Offshore Poland Sp. z o.o
243 Żóraw Marek Energomontaż-Północ Gdynia S.A.
244 Żyłowski Marek Operator Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A.